דרמל - DREMEL

ה-Dremel 3000 החדש הוא הכלי הרב-תכליתי המושלם, עם החרטום ה-EZ Twist החדשני. בזכות תכונה חדשה זו אין עוד צורך במפתח ברגים כדי להדק או לשחרר את שרוול המקדח בעת החלפת אביזרים: מנגנון המפתח כבר משולב בתוך החרטום של כלי העבודה. הכלי מספק למשתמש אחיזה נוחה, בזכות המבנה קל המשקל. השתמש באביזרים של המולטיטול של Dremel כדי ליצור פרויקטים דקורטיביים כגון חריטה על כלים, ייצור תכשיטים, קישוט רהיטים וכן עבודות עץ שונות. ה-Dremel 3000 מציע איכות מעולה במחיר בר-השגה.

328 ₪

ה DSM20 DREMEL הוא המסור הקומפקטי האולטימטיבי למגוון עבודות מדוייקות בכל סוגי החומרים. לכלי מנוע רב עוצמה ושדה ראייה מצויין המאפשר ביצוע כל סוגי הניסורים ביעילות.

729 ₪

המכשיר המקצועי ביותר בסדרת מכשירי הדרמל

1432 ₪

ערכה זו כוללת את כלי המולטיטול הנטען 8220 Li-ion בעל הביצועים הגבוהים עם מאפיינים כגון תפסנית EZ Twist, פונקציית הגנה בפני נעילת התפסנית, בלם מנוע וטווח סל"ד של 5,000 עד 30,000. ערכה זו כוללת את ידית האחיזה המדויקת לבקרה מיטבית של הכלי. בנוסף לעזרים הערכה כוללת מטען בעל שעה אחת ו-‏35 אביזרים מקוריים של Dremel, כולל EZ SpeedClic.

879 ₪

בקניית אקדח, קבל נרות מקוריים של דרמל מתנה.

178 ₪

לי Dremel 4200 העוצמתי הוא המולטיטול הראשון עם מנגנון החלפה מהירה של אביזרים משולב: EZ Change מאפיין חדשני זה מבטיח החלפת אביזרים בתוך שניות ללא צורך במפתחות הודות לפונקציית המשוב האלקטרוני ולמנוע העוצמתי כלי זה מספק תמיד את העוצמה המרבית, גם כאשר העבודה נעשית קשה יותר ביחד עם ידית האחיזה הרכה ואפשרות הגדרת המהירות המדויקת, הכלי מספק לך בקרה מושלמת בכל מצב Dremel 4200: מיטב הטכנולוגיה ומירב הביצועים

899 ₪

Moto-Saw של Dremel הוא מסור נימה קומפקטי ונוח לשימוש לביצוע חיתוכים עדינים במגוון חומרים. Dremel Moto-Saw עם מגוון רחב של להבים מאפשר עבודה נוחה עם סוגים שונים של חומרים. המסורית הנשלפת מאפשרת להחזיק את הכלי ביד ולהשתמש בו בכל מקום. מסור נימה זה ידידותי למשתמש, קל לאחסון ולהרכבה ונוח לשימוש. Moto-Saw של Dremel הוא מסור הנימה הידידותי ביותר למשתמש.

780 ₪

דף 1 מתוך 3 סה"כ 39 מוצרים